Kyrgyzstán

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Kyrgyzstán

Nemovitost na prodej v Kyrgyzstánu

Kyrgyzstán je členitá země střední Asie, která leží podél Hedvábné silnice, starobylé karavanové trasy mezi Čínou a Středomoří.

To je ohraničené Kazachstánem na sever, Uzbekistán na západ a jihozápad, Tádžikistán na jihozápad a Čína na východ. Jeho hlavním a největším městem je Biškek.

Před nezávislostí byl Biškek ruským městem s většinou ruského etnického obyvatelstva. V současné době tato etnická skupina představuje asi 20% populace města, což odráží velkou emigraci v letech následujících po nezávislosti. Vzhledem k obavám hlavně z ekonomické nejistoty, spíše než z etnických nepokojů, mnoho Rusů s rodinnými nebo profesními vazbami na jiné postsovětské republiky emigrovalo z Kyrgyzstánu.

Tato migrace vedla k velkému množství nemovitostí určených k prodeji v Kyrgyzstánu a na kapitálovém trhu s odpovídajícím poklesem cen nemovitostí. V současné době již většina aspirujících ruských emigrantů s vyhlídkami v jiných zemích odešla a ti, kteří zůstanou, musí čelit příznivějším ekonomickým vyhlídkám. Dny velkých vnějších migrací skončily, čímž se odstranily závažné dodavatelské šoky, které vyplývají z přebytku majetku na prodej v Kyrgyzstánu způsobeného únikem.

Migrace do kapitálu, jak je běžné v rozvojových zemích, kde jsou podnikatelské příležitosti v menších městech méně dostupné, však zvyšuje stále rostoucí poptávku po bydlení v Biškeku.

S nástupem ekonomického růstu a rostoucím počtem rodin, které vydělávají na příjmu za lepší kvalitu bydlení než v době sovětské, je běžnější proces „euroremont“. Tento proces zahrnuje vlastnosti na prodej v Kyrgyzstánu se západními nebo jihokorejskými spotřebiči a zařízeními, vnitřními ohřívači vody, plastovými rámy oken, které těsní lépe než dřevěné rámy sovětské éry a rovnoměrnější podlahou než tradiční parkety nebo silně obložené podlahy. Tyto zrekonstruované a vylepšené apartmány často existují v kondominiích ze sovětské éry vedle nevylepšovaných jednotek.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 3311

Prodat Dvoupokojový, Kyrgyzstán, Aktobe, Aktobe, Side

652,265.64CZK
Prodat
Dvoupokojový

110 m²
3-ložnicový a Together pokoje najdete zde styl, eleganci a kvalitu! Pro dosažení nejlepší kvality a designu
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB